Aktualności


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż NZOZ LOGOMED otrzymał tytuł „Przyjaznej Przychodni”.

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Aktualności
Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż NZOZ LOGOMED otrzymał tytuł „Przyjaznej Przychodni”.

Do zaszczytnego grona laureatów dołączyliśmy po przeprowadzeniu szczegółowych audytów obejmujących najważniejsze funkcje przychodni, takie jak: proces rejestracji, kwalifikacje i doświadczenie kadry, komfort poczekalni, standardy obsługi pacjenta i udostępniany sprzęt medyczny.
 
Deklarując służbę pacjentowi, staramy się zapewnić mu najlepszą opiekę. W praktyce aktywnie realizujemy postulat „pacjent jest najważniejszy”.
 
Dziękujemy Państwu za dotychczasową współpracę z naszą Placówką, gdyż to dzięki dobrej współpracy z Państwa Ośrodkami udaje nam się zachować dotychczasowe wysokie standardy realizowanych świadczeń medycznych i rehabilitacyjnych z zakresu słuchu i mowy.
 
Najcenniejszą wartością, jaką uzyskaliśmy w ciągu 12-tu lat funkcjonowania Ośrodka jest zaufanie, jakim obdarzyli nas najmłodsi pacjenci z wadą słuchu i ich rodzice, jak również Państwo kierując do nas swoich pacjentów. Od 2004 roku jesteśmy, obok WCM w Opolu, ośrodkiem II-go poziomu referencyjności i jako jedyną w województwie, a jedną z nielicznych w kraju, placówką III-go poziomu referencyjności Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków pod auspicjami WOŚP.
     
Nadal organizujemy konferencje i warsztaty dla lekarzy z zakresu wczesnego wykrywania wad słuchu u dzieci. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do diagnostyki schorzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi (VNG). Pragniemy przypomnieć, iż świadczymy usługi w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również prywatnie. Realizujemy swoje zadania poprzez profilaktykę, diagnostykę oraz protetykę słuchu.
 
Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy.


 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH