Aktualności


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż NZOZ LOGOMED otrzymał tytuł „Przyjaznej Przychodni”.

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Nasi Partnerzy

Od 2006 roku LOGOMED jest uczestnikiem programu „Dźwięki Marzeń”, w ramach którego świadczy bezpłatne usługi rehabilitacyjne dla małych dzieci z wadą słuchu. Ośrodek jako Regionalna Placówka Koordynująca Program zapewnia systematyczną i profesjonalną terapię słuchu i mowy na terenie województwa opolskiego.
Od września 2011 roku opiekę nad programem „Dźwięki Marzeń” przejęła działająca przy NZOZ LOGOMED Fundacja „Dłonie i Serca”.
LOGOMED czynnie współpracuje z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, biorąc udział w Programie Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków jako ośrodek II i III poziomu referencyjności. Od 2005 roku placówka pełni funkcję Koordynatora Programu Rehabilitacji dzieci z wadą słuchu. Fundacja WOŚP zadbała o wyposażenie w niezbędny sprzęt diagnostyczny, a także stronę merytoryczną programu, co pozwala ośrodkowi na przeprowadzenie pełnej wysokospecjalistycznej diagnostyki u dzieci.
Do najważniejszych prowadzonych przez Fundację Dłonie i Serca działań należy między innymi prowadzenie rehabilitacji domowej dla małych dzieci z wadą słuchu. Dzięki współpracy z Fundacją Orange najmłodsze dzieci niesłyszące korzystają z terapii domowej prowadzonej przez specjalistów logopedii, surdologopedii, surdopedagogiki, neurologopedii.
Fundacja na stałe współpracuje z wieloma ośrodkami rehabilitacji, w tym z NZOZ LOGOMED Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Opolu, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem z zakresu audiologii, otolaryngologii oraz terapią surdologopedyczną, surdopedagogiczną, psychologiczną dzieci od urodzenia do 26 roku życia oraz dorosłych pacjentów.

FotoFotoFoto
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH