Aktualności


Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż NZOZ LOGOMED otrzymał tytuł „Przyjaznej Przychodni”.

Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Poradnia Audiologiczna

Poradnia zajmuje się kompleksową opieką nad dzieckiem słabo słyszącym, która obejmuje:

  • pełną diagnostykę zaburzeń słuchu u niemowląt, małych dzieci i młodzieży,
  • leczenie zachowawcze zaburzeń słuchu o charakterze przejściowym,
  • dopasowanie aparatów słuchowych i nadzór nad ich prawidłowym dostrojeniem z uwzględnieniem ubytku słuchu, właściwości anatomicznych ucha i wieku rozwojowego dziecka. Poradnia wykonuje pełny zakres badań służących do oceny poprawności dostrojenia aparatów i korzyści z aparatów słuchowych u dzieci w każdym wieku.
Od kilku lat Poradnia specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń słuchu u niemowląt i małych dzieci. 
 

Osiągnięcia:

  • Poradnia Audiologiczna  wdrożyła do praktyki Ośrodka obiektywne pomiary parametrów aparatów słuchowych w uchu dziecka (in situ), które pozwalają na uwzględnienie indywidualnych właściwości anatomicznych przewodu słuchowego. Pozwala to na precyzyjne dostrojenie aparatów słuchowych i zoptymalizowanie efektów stymulacji akustycznej u słabo słyszących dzieci, niezależnie od wieku,
  • mamy bardzo duże doświadczenie w protezowaniu aparatami słuchowymi niemowląt i małych dzieci przekładające się na bardzo dobre efekty w rehabilitacji słuchu i mowy u najmłodszych pacjentów.
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH